Estetologia Medyczna i Kosmetologia: Patronaty English
Estetologia Medyczna i Kosmetologia
 

Estetologia Medyczna i Kosmetologia

Home | Artykuły | Rada Naukowa | Redakcja | Dla Autorów | Konferencje | Patronaty | Prenumerata | Reklama | Kontakt | English

Reklama Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama

Patronaty

Zainteresowanych patronatem medialnym czasopisma Estetologia Medyczna i Kosmetologia nad konferencją lub innym wydarzeniem zapraszamy do zapoznania się z informacją na końcu tej strony.

Aktualne patronaty:

Zgłoś konferencję

Polecamy:

Studia magisterskie "Kosmetologia" na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego

Wcześniejsze patronaty:

I Lubelska Konferencja Lekarzy Medycyny Estetycznej, Lublin, 22 lutego 2014

XIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Antiaging, Warszawa, 4-6 października 2013

VII Konferencja Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Gdańsk, 9-11 maja 2013

Konferencja "Od Estetyki do Zdrowia", Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego, Kraków, 16-18 marca 2012 (patronat i publikacja materiałów z konferencji)

Jak uzyskać patronat medialny czasopisma:

Czasopismo Estetologia Medyczna i Kosmetologia jest patronem medialnym konferencji zbliżonych tematycznie do zakresu czasopisma. Istnieje ponadto możliwość publikowania suplementów czasopisma z zawartością materiałów (artykuły pełnotekstowe, streszczenia) z konferencji poświęconych medycynie estetycznej, kosmetologii oraz dziedzinom pokrewnym. Selekcji i redakcji merytorycznej prac publikowanych w suplementach dokonują redaktorzy wskazani przez organizatorów konferencji. Redakcja czasopisma odpowiada za stronę graficzną i produkcję numeru specjalnego. Na życzenie organizatorów materiały zjazdowe mogą być opublikowane na stronie czasopisma (Open Access, materiałom w suplementach nadajemy numery DOI - patrz przykładowy suplement), a ponadto załączone do zbiorczego tomu czasopisma wysyłanego do bibliotek i prenumeratorów. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie redakcyjne, elegancką formę graficzną, prestiż, szeroki zasięg oraz przystępne ceny suplementów konferencyjnych. W przypadku patronatu medialnego możliwość publikacja online gratis (szczegóły do uzgodnienia). Zainteresowanych organizatorów zapraszamy do kontaktu z redakcją.

r e k l a m a

Reklama

r e k l a m a

Reklama

Bądź na bieżąco - obserwuj nas:

facebook

Google+

Twitter

Reklama Reklama

Portal www.estetologia.pl służy udostępnianiu elektronicznej wersji czasopisma Estetologia Medyczna i Kosmetologia
Open Access, online ISSN 2084-2007; print ISSN 2084-199X, DOI: http://dx.doi.org/10.14320/EstetolMedKosmetol
Wydawca udziela zgody na korzystanie z tego serwisu wyłącznie pod warunkiem akceptacji regulaminu korzystania z serwisu oraz respektowania praw autorskich
© Radosław Śpiewak Instytut Dermatologii (kontakt)
Document created: 5 August 2011, last updated: 24 February 2014